Projekt Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki namijenjen je učenicima srednjih škola koji pohađaju nastavni predmet Vježbenička tvrtka ili Strukovne vježbe. Projekt se provodi na eTwinning mreži na državnoj razini.
Projekt se provodi u organizaciji nastavnica ekonomske grupe predmeta Zorice Hrgovčić (Prva ekonomska škola, Zagreb) i Biljane Ilkoski (Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar).

Virtualni sajam Vježbeničkih tvrtki

Autor: Sandra Bošnjak, 22. 3. 2022. 10:27

Počeo e Twinning projekt Virtualni sajam Vježbeničkih tvrtki 2022.

Počeo eTwinning projekt Virtualni sajam Vježbeničkih tvrtki

Autor: Sandra Bošnjak, 17. 3. 2021. 20:57