Profesori

Popis profesora matematike i fizike:

• Ištvanfi Dubravka - fizika, matematika
  • Klement Dragan - fizika
  • Korlević Željka - matematika
  • Mikolašević Josip - matematika
  • Vidaković Kata- matematika
  • Živković Veljko - matematika

Fizika

Budući da su zakoni fizike sastavni dio naše svakodnevice, kroz redovitu nastavu i različite projekte potrebno je zainteresirati učenike da ulože više truda da bi dobili dobre ocjene.
Analiza ocjena iz fizike potvrdila je zaključak da učenici koje zanima ili im je potrebna fizika za nastavak školovanja, žele što više naučiti, a oni koji misle da im fizika nije potrebna za nastavak školovanja zadovoljavaju se s dovoljnom ocjenom i ne žele se previše opterećivati s fizikom. Statistika ocjena iz fizike dostupna je na hiperlinku ovdje.

Učenici 2. razreda tehničar za elektroniku na Satu razrednika s razrednicom Dubravkom Ištvanfi obilježili su Međunarodni dan djeteta. Na satu su raspravljali o odnosu prava i odgovornosti, a primjere kako se prava vežu uz odgovornosti istaknuli su na panou.