Edukacija i radionica za pokretanje Kluba društvenih igara

Autor: Sandra Bošnjak, 11. 11. 2020. 19:57

Našoj su školi su po natječaju MZO za izvannastavne aktivnosti, dodijeljena financijska sredstva za provedbu projekta Strategija igranja = Strategija učenja.
Prva aktivnost - edukacija i radionica za voditelje sekcija društvenih igara, održana je 07.11. 2020, godine u prostoru naše škole. Radionicu su proveli članovi Udruge za promicanje društvenih igara „Igranje“ - partnerom škole u provedbi projekta, a za potrebe edukacije korišten je „Vodič za zajednice društvenih igara“ autora Miljenka Martinića (član udruge).

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih dana su se prisjetili prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i vjeroučiteljicu Jelenu Matišić.