Obilježen Međunarodni dan društvenih igara

Autor: Sandra Bošnjak, 17. 5. 2021. 16:09

Svake se godine u svijetu 11. travnja, kada se obilježava Međunarodni dan društvenih igara, okupljaju mnogi ljubitelji društvenih igara radi druženja, natjecanja i popularizacije istih.

S obzirom da se u našoj školi provodi projekt društvenih igara pod nazivom Strategija igranja = strategija učenja, učenici su se na Satima razrednog odjela tijekom travnja, sa svojom razrednicom Željkom Orban, posvetili upravo društvenim igrama.

Edukacija i radionica za pokretanje Kluba društvenih igara

Autor: Sandra Bošnjak, 11. 11. 2020. 19:57

Našoj su školi su po natječaju MZO za izvannastavne aktivnosti, dodijeljena financijska sredstva za provedbu projekta Strategija igranja = Strategija učenja.
Prva aktivnost - edukacija i radionica za voditelje sekcija društvenih igara, održana je 07.11. 2020, godine u prostoru naše škole. Radionicu su proveli članovi Udruge za promicanje društvenih igara „Igranje“ - partnerom škole u provedbi projekta, a za potrebe edukacije korišten je „Vodič za zajednice društvenih igara“ autora Miljenka Martinića (član udruge).