Program priprema učenike za obavljanje knjigovodstvenih i financijskih poslova u računovodstvu i bankarstvu, poslove planiranja, bilanciranja, analize troškova i sl. Trajanje: 4 godine
Nastavni plan i program za program ekonomija i trgovina zanimanje ekonomist dostupan je u dokumentu NPP Ekonomist.
Pregled razrednih odjela te tjednog i godišnjeg fonda sati za školsku godinu 2019./2020. dostupan je na poveznici Fond sat.

Razredi
Razredni odjel Razrednik Broj učenika
1. EK Nikolina Benčina 20
2. EK Sanja Mrzljak Jovanić 20
3. EK Mirta Drokan 20
4. EK Željko Milnović 27

Učenici 2. razreda tehničar za elektroniku na Satu razrednika s razrednicom Dubravkom Ištvanfi obilježili su Međunarodni dan djeteta. Na satu su raspravljali o odnosu prava i odgovornosti, a primjere kako se prava vežu uz odgovornosti istaknuli su na panou.