Pravilnici za izradbu i obranu završnoga rada za školsku godinu 2019./2020.

Na poveznici Pravilnik o izradbi i obrani završnoga rada dostupan Vam je pravilnik koji propisuje sadržaj, uvjete, način i postupak izradbe i obrane završnoga rada redovitih učenika strukovnih ili umjetničkih obrazovnih programa.

Pripremne i druge radnje u svezi s organizacijom i provedbom izradbe i obrane završnoga rada u Školi, provodi Školski prosudbeni odbor, a obranu završnoga rada provodi povjerenstvo za obranu završnoga rada. Na poveznici Školski prosudbeni odbor možete pročitati članove povjerenstva za određeno zanimanje za školsku godinu 2019./2020.
Na poveznici Poslovnik o radu prosudbenog odbora i povjerenstva za obranu završnog rada možete proučiti Poslovnik naše škole koji uređuje sadržaj, način izradbe i obrane završnoga rada.

Osim pravilnika i poslovnika, na poveznici Upute za izradbu dostupne su upute za izradbu završnog rada, na poveznici Predložak za završni rad, a na poveznici Vremenik izradbe i obrane završnog rada za školsku godinu 2019./2020.