Program nudi široki raspon znanja koji predstavlja osnovu za nastavak obrazovanja na visokoškolskim ustanovama. Trajanje: 4 godine.
Nastavni plan i program za opću gimnaziju dostupan je dokumentu NPP Opća gimnazija.
Pregled razrednih odjela te tjednog i godišnjeg fonda sati za školsku godinu 2019./2020. dostupan je na poveznici Fond sat.

Razredi
Razredni odjel Razrednik Broj učenika
1.a Željka Orban 20
1.b Dragan Klement 19
2.a Matija Gosler 20
2.b Sanja Špoljarić 21
3. a Željka Balković 21
3. b Zorislav Jelenčić 20
4. a Valerija Ivanac Jelenčić 23
4. b Željka Korlević 25

Za detaljnjiji prikaz broja učenika po razredima kliknite na sliku

Učenici 2. razreda tehničar za elektroniku na Satu razrednika s razrednicom Dubravkom Ištvanfi obilježili su Međunarodni dan djeteta. Na satu su raspravljali o odnosu prava i odgovornosti, a primjere kako se prava vežu uz odgovornosti istaknuli su na panou.