Školski odbor u školskoj godini 2021./2022.

Članove školskog odbora čine:

• predstavnici Nastavničkog vijeća: Josip Mikolašević i Silvija Štimac,
  • predstavnik članova Školskog odbora iz reda Skupa radnika: Vladimir Borbaš,
  • predstavnik Vijeća roditelja: Tihana Bišćan,
  • predstavnici Virovitičko-podravske županije kao osnivača škole: Helena Hegediš, Tomo Tomić i Branimira Borovčak.

Na konstituirajućoj sjednici trećeg saziva Školskog odbora, održanoj 19. srpnja 2017. godine, za predsjednika je izabran Oliver Jukić, a za zamjenika predsjednika Dario Kovač.

Plan i program rada Školskog odbora dostupan je na poveznici Školski odbor.