Utrke ulicama Grada Slatine - proslijeđena obavijest Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ljiljana Kopić, 19. 9. 2017. 12:29

Utrke ulicama Grada Slatine - proslijeđena obavijest

Utrke ulicama Grada Slatine planirane za 20. rujna 2017. g. odgađaju se, zbog loših vremenskih prilika, za 22. rujna 2017. g.
O mogućnostima sudjelovanja učenici škole naknadno će biti obaviješteni.

Okvirni plan pisanih provjera - drugo polugodište

Autor: Sandra Bošnjak, 18. 1. 2011. 12:31

Okvirni plan pisanih provjera u drugom polugodištu 2010./2011.dostupan je u izborniku Nastava->Plan pisanih provjera

Novi školski kalendar

Autor: Sandra Bošnjak, 7. 1. 2011. 22:21

Nakon pet godina mijenja se školski kalendar pa školska godina više neće počinjati kao 2010., prvog ponedjeljka u rujnu. Ove godine škola može početi 5. ili 12. rujna o čemu mogu odlučiti županije.

Okvirni plan pisanih provjera

Autor: Sandra Bošnjak, 28. 10. 2010. 10:36

Prema novom Pravilniku o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi svaka škola je dužna objaviti okvirni plan pisanih provjera znanja.
U izborniku Nastava->Plan pisanih provjera dostupan je okvirni plan pisanih provjera u prvom polugodištu 2010./2011.

Teme za završni rad učenika strukovnih obrazovnih programa

Autor: Sandra Bošnjak, 28. 10. 2010. 10:22

Maturanti, u izborniku Učenici->Završni rad->Teme za završni rad dostupnan vam je popis tema za završni rad u školskoj godini 2010./2011.

Pravilnik o državnoj maturi i završnom radu

Autor: Sandra Bošnjak, 17. 10. 2010. 23:06

Poštovani,
od danas su u izborniku Učenici->Završni rad i Učenici->Državna matura->Pravilnik o polaganju dostupni Pravilnici koji propisuju sadržaj, uvjete, način i postupak polaganja završnog rada i državne mature.

Osim navedenih pravilnika, dostupan je i pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi. A možete ga pronaći u izborniku Razmjena znanja->Dokumenti->Pravilnici

Raspored sati za 2010./2011. školsku godinu

Autor: Sandra Bošnjak, 11. 10. 2010. 17:00

Raspored

Poštovani,
od danas na web stranicama naše škole možete pronaći raspored sati. Raspored možete pogledati i preuzeti na izborniku Nastava-> Raspored sati.

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih dana su se prisjetili prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i vjeroučiteljicu Jelenu Matišić.