Školski kalendar

Školski kalendar za godinu 2020./2021. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2019./2020. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2018./2019. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2017./2018. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2016./2017. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2015./2016. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2014./2015. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2013./2014. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2012./2013. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2010./2011. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2009./2010. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar spremljen je u programu Adobe Reader. Ako nemate program, možete ga skinuti na hiperlinku ovdje ili koristiti zamjenu Foxit Reader koji je dostupan na hiperlinku ovdje

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih dana su se prisjetili prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i vjeroučiteljicu Jelenu Matišić.