Školski kalendar

Školski kalendar za godinu 2020./2021. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2019./2020. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2018./2019. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2017./2018. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2016./2017. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2015./2016. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2014./2015. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2013./2014. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2012./2013. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2010./2011. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar za godinu 2009./2010. možete pogledati i skinuti klikom na naslovnu stranicu ovogodišnjeg školskog kalendara.

Školski kalendar spremljen je u programu Adobe Reader. Ako nemate program, možete ga skinuti na hiperlinku ovdje ili koristiti zamjenu Foxit Reader koji je dostupan na hiperlinku ovdje

Učenice 2. a razreda opće gimnazije Marija Pongračić i Ivona Benko izradile su za obilježavanje Dana frankofonije tematski pano u predvorju škole koji je privukao brojne poglede.