U prezentaciji predstavljamo aktivnosti učenika i nastavnika škole u ovoj školskoj godini.

Aktivnosti kojima smo obilježili Dan škole

Dan škole

Autor: Zorislav Jelenčić, Sandra Bošnjak, Željka Orban, 3. 5. 2018. 18:44

Ove godine Dan škole obilježen  je 30. travnja svečanom sjednicom i kulturno-glazbenim programom.
Ravnatelj škole Darko Špoljarić u prezentaciji je upoznao prisutne s različitim aktivnostima i događajima obilježenim u školi, postignućima učenika i nastavnika na natjecanjima te je najavio planove za iduću školsku godinu.