Međupredmetni školski projekt Biram svoj film provodit će se tijekom školske godine 2021./2022. Projekt obuhvaća četiri filma: Fake famous, That's what I am, The hate you give te The Shack. Ciljevi projekta su razvijati kritičko mišljenje, empatiju, dobre komunikacijske i socijalne vještine učenika te ih potaknuti na prihvaćanje različitosti. Nositeljice projekta Sandra Bošnjak, nastavnica informatike, Dijana Fotez, nastavnica njemačkog i francuskog, Jelena Matišić, vjeroučiteljica, Marina Ivoš, nastavnica hrvatskog jezika, Silvija Štimac, nastavnica engleskog jezika te Antonija Blaženović, pedagoginja.

1. film - Fake famous

Aktivnosti provedene u projektu pogledajte na poveznici Fake famous.

2. film - The hate you give

Aktivnosti provedene u projektu pogledajte na poveznici The hate you give.

3. film - Koliba

Aktivnosti provedene u projektu pogledajte na poveznici Koliba.