Gradsko natjecanje Mladih Hrvatskog Crvenog križa

Autor: Sandra Bošnjak, 9. 3. 2020. 21:26

U subotu, 7. ožujka, u Osnovnoj školi Voćin održano je međuškolsko natjecanje iz znanja o pokretu Crvenog križa i praktičnom pružanju prve pomoći. Našu školu trebale su predstavljati dvije ekipe. Na žalost, u petak prije natjecanja dvije članice iz jedne ekipe su se razboljele, stoga je nastupila samo ekipa u sastavu Elena Bićanić, Lea Mustafi, Ena Majer, Simona Sabljak, Hana Reksa i Lea Tušek. Učenice su osvojile prvo mjesto sa 99,80 bodova, dok je drugo mjesto pripalo ekipi Industrijsko obrtničke škole sa osvojenih 85,40 bodova.

Održano međužupanijsko natjecanje Mladih Hrvatskog crvenog križa

Autor: Mirjana Drenski, 9. 4. 2019. 20:42

U OŠ Matije Petra Katančića u Valpovu u subotu, 06. travnja, održano je međužupanijsko natjecanje ekipa Gradskih društava CK s područja Virovitičko-podravske i Osječko-baranjske županije. Našu školu, pa tako i Gradsko društvo crvenog križa Slatina, predstavljala je ekipa koju je predvodila Elena Bićanić, a u ekipi su bile još i Ivona Bosec, Ana Čurić, Jana Macinger, Karla Vasiljević i, kao zamjena, Emma Fabijanac.

Učenice 2. a razreda opće gimnazije Marija Pongračić i Ivona Benko izradile su za obilježavanje Dana frankofonije tematski pano u predvorju škole koji je privukao brojne poglede.