Opće informacije

Provođenje sportskog programa

FITNES NA OTVORENOM ZA SVE UZRASTE
Svi na POligon za Rekreaciju Tijela - SPORT”

Na natječaju Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa, za sufinanciranje Sportskih programa poticanje amaterskog sporta i rekreacije u 2015. godini, Srednja škola Marka Marulića Slatina dobila je sredstva za provođenje projekta:
FITNES NA OTVORENOM ZA SVE UZRASTE “Svi na POligon za Rekreaciju Tijela - SPORT”
Vrijednost projekta je 79.630,00 kn, udjel MZOS je 47.290,00kn, a razliku od 11.822,50 kn sufinancirat će se iz proračuna Virovitičko-podravske županije i vlastitih sredstava škole.