Održana završna konferencija projekta „Budi STEMpatičan!“

Autor: Sandra Bošnjak, 5. 11. 2018. 20:05

Održana završna konferencija projekta „Budi STEMpatičan!“: Stvoren model prepoznavanja darovitih STEM učenika U virovitičkom Kazalištu održana je završna konferencija projekta „Budi STEMpatičan!“ na kojoj su predstavljeni rezultati projekta. Prof.dr. Josip Burušić iz Instituta Ivo Pilar iz Zagreba prisutnima je izložio metode rada identifikacije i praćenja STEM darovitih učenika i koje su sve nove mogućnosti ostvarene za obrazovnu praksu na temelju iskustava provedbe ovog projekta.