Izjava o postojanju /ne postojanju sukoba interesa

Izjava o nepostojanju/postojanju sukoba interesa

Sukladno članku 80. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine“ broj 120/16. i 144/22.), predstavnici naručitelja obvezni su potpisati izjavu o postojanju ili nepostojanju sukoba interesa te je ažurirati bez odgađanja ako nastupe promjene.

Nadalje, naručitelj je obvezan na temelju izjava svojih predstavnika na svojim internetskim stranicama objaviti popis gospodarskih subjekata s kojima je predstavnik naručitelja iz članka 76. stavka 2. točke 1. Zakona o javnoj nabavi ili s njim povezane osobe u sukobu interesa ili obavijest da takvi subjekti ne postoje te ih ažurirati bez odgađanja ako nastupe promjene.

Obavijest:

Jednostavna nabava 2022

Registar Ugovora za 2022. godinu
RPT Ugovor.xlsx

Statističko izvješće o javnoj nabavi za 2022. godinu

Staističko izvješće o javnoj nabavi za 2021. godinu
RPTStatisticsCompositeNew2017.pdf

Plan nabave za 2019. godinu

Izjave za javnu nabavu

Nema godspodarskih subjekata s kojima je predstavnik naručitelja iz članka 76. stavka 2. točke 1. ZJN 2016. ili s njim povezana osoba u sukobu interesa:

Izjave za javnu nabavu

Temeljem članka 80. stavka 2. Zakona o javnoj nabavi („Narodne novine“, broj 120/16) Srednja škola Marka Marulića Slatina kao naručitelj objavljuje popis gospodarskih subjekata s kojima je predstavnik naručitelja iz članka 76. stavka 2. točke 1. ZJN 2016. ili s njim povezana osoba u sukobu interesa:

–  Visoka škola za menadžment u turizmu i informatici u Virovitici, Virovitica, Matije Gupca 88, OIB: 46576907858;

–  Konsultem d.o.o., Slatina, A. Kovačića 36, OIB:12177303403

Plan nabave za 2018. godinu

Pravilnik o provedbi postupaka jednostavne nabave

Plan nabave za 2017. godinu

BAGATELNA NABAVA - OPSKRBA PRIRODNIM PLINOM ZA 2016.

Plan nabave za 2016.

Plan nabave za 2015.

Javna nabava bagatelne vrijednosti

Poziv za dostavu ponude za izradu projektne dokumentacije za projekt Izrada glavnog projekta za rekonstrukciju sportske dvorane Srednje škole Marka Marulića Slatina.

Rebalans plana nabave Srednje škole Marka Marulića Slatina za 2014. godinu

Izjave za javnu nabavu

Izjave o postojanju/nepostojanju sukoba interesa u smislu članka 13. Zakona o javnoj nabavi dostupne su na poveznici Izjave.

PRAVILNIK O PROVEDBI POSTUPAKA NABAVE BAGATELNE VRIJEDNOSTI

Pregled sklopljenih ugovora

Plan nabave za 2014. godinu

Plan nabave Srednje škole Marka Marulića Slatina za 2014. godinu.

Rebalans plana nabave Srednje škole Marka Marulića Slatina za 2013. godinu

Postupak javne nabave za opskrbu el. energijom

Ovdje možete preuzeti dokumentaciju za nadmetanje.

DOKUMENTACIJA ZA NADMETANJE.doc

Spečavanje sukoba interesa i korupcije

Sprječavanje sukoba interesa i korupcije

Sprječavanje sukoba interesa i korupcije u području javne nabave

Članak 5.c stavak 1. Zakona o javnoj nabavi (NN. 110/07. i 125/08.) propisuje: „Naručitelj ne smije sklapati ugovore o javnoj nabavi sa gospodarskim subjektom ako čelnik tijela ili član upravnog ili nadzornog tijela tog naručitelja istovremeno:

• obavlja upravljačke poslove u tom gospodarskom subjektu, ili
  • je vlasnik poslovnog udjela, dionica, odnosno drugih prava na temelju kojih sudjeluje u upravljanju, odnosno u kapitalu tog gospodarskog subjekta s više od 20%.

Ugovori sklopljeni protivno navedenoj odredbi, ništetni su.“
Sukladno članku 5.c stavku 3. Zakona o javnoj nabavi ("Narodne novine" broj: 110/07 i 125/08), objavljujemo da nema gospodarskih subjekata s kojima Srednja škola Marka Marulića Slatina kao javni naručitelj ne smije sklapati ugovore o javnoj nabavi u smislu stavka 1. članka 5.c Zakona.

Pregled sklopljenih ugovora

Pregled sklopljenih ugovora o javnoj nabavi

Srednja škola Marka Marulića Slatina kao javni naručitelj sukladno članku 1. Zaključka Vlade Republike Hrvatske („Narodne novine“, br. 32/2010.) na obrascu Pregled sklopljenih ugovora o javnoj nabavi i njihovog izvršenja iskazuje podatke o postupcima javne nabave sklopljenim 2011. godine.