U prezentaciji predstavljamo aktivnosti učenika i nastavnika škole u ovoj školskoj godini.

Aktivnosti za Dan škole

Obilježen Dan škole

Autor: Sandra Bošnjak, 24. 4. 2013. 16:06

Dan škole obilježili smo svečanom sjednicom u holu škole, radionicama i kvizom natjecanja iz opće kulture. Radionice su vodili naši nastavnici, a održale su se u učionicama škole. Učenici su se na radionice prijavljivali putem internetske stranice, a birali su ih prema interesu.  Radionice su bile tematski široke, bavile su se  literarnim stvaralaštvom, kemijom, fizikalnim pojavama, zdravim životom, kiparstvom, astronomijom, edukativnim programima, trikovima u matematici, putovanjem u Irsku.