> O školi  > Knjižnica

Logotip školske knjižnice

Radno vrijeme:

• ponedjeljak do petka od 7,45 do 13,45 sati

Knjižnica Srednje škole Marka Marulića djeluje za potrebe učenika i djelatnika škole.
Djelatnost školske knjižnice sastavni je dio odgojno-obrazovnog procesa sustava te je izravno uključena u nastavni proces i učenje.

Naša knjižnica pruža informacijske usluge i usluge posudbe knjiga te pruža prostor i tehničke uvjete za učenje, pisanje domaćih uradaka, seminarskih radova, završnih ispita.Učenicima je osiguran radni prostor u čitaonici.
Učenici prvih razreda dobivaju članske iskaznice besplatno i one vrijede cijelo srednjoškolsko obrazovanje.
U knjižnici se mogu posuditi dvije knjige na rok od 14 dana. Ako korisnik kasni, naplaćuje se zakasnina u visini 0,50 kuna po knjizi  i danu. Novac od zakasnine troši se za nabavu novih knjiga po želji učenika.

Učenici 2. razreda tehničar za elektroniku na Satu razrednika s razrednicom Dubravkom Ištvanfi obilježili su Međunarodni dan djeteta. Na satu su raspravljali o odnosu prava i odgovornosti, a primjere kako se prava vežu uz odgovornosti istaknuli su na panou.