Osnovne informacije

O knjižnici

Smještaj:  Knjižnica je smještena u prizemlju škole. Od ulaza skrenete lijevo,   nakon dvadesetak metara skrenete desno i druga vrata desno je ulaz u knjižnicu.
Površina:  125 m2
Oprema:  zadovoljavajuća (prema Standardima za školske knjižnice)
Broj čitateljskih mjesta:  30
Broj računala u školskoj knjižnici:  1
Broj računala s pristupom internetu: 1
Veza s internetom:  ADSL
Program za knjižnično poslovanje: MetelWin

Unutrašnjost školske knjižnice

Školski knjižničar:

Damir Balković, prof. hrvatskoga jezika i dipl. knjižničar
Radno vrijeme: 40 sati

Pravilnik o radu školske knjižnice

Pravilnik o radu školske knjižnice uređuje položaj, strukturu i rad knjižnice, korištenje knjižnične građe, nabavu fonda i postupke u slučaju oštećenja ili gubitka posuđene knjižnične građe. Pravilnik je dostupan na hiperlinku Pravilnik o radu školske knjižnice.

Članovi školskog volonterskog kluba „Carpe Diem“ ovih dana su se prisjetili prerano preminulih učenika i profesora škole. Volonterke Anja Semak 2.agt i Lana Keller 2.agt za tu su prigodu napravile pano koji su postavile u hol škole. Navedena aktivnost provedena je uz stručnu pomoć voditeljica volonterskog kluba Silviju Štimac i Marinu Ivoš i vjeroučiteljicu Jelenu Matišić.