Static HTML

Aktivnosti u okviru projekta „Srijemuš s Papuka“

Autor: Sandra Bošnjak, 12. 4. 2021. 18:00

U okviru projekta „Srijemuš s Papuka“ kojim je Srednja škola Marka Marulića Slatina dobila financijska sredstva kroz ugovor s Ministarstvom turizma, nastavnici i učenici uključeni u ovaj projekt proveli su niz raznih aktivnosti. Među ostalima, provedene su i radionice sekcije za izradu ambalaže za tjesteninu koju vodi profesorica Sanja Špoljarić.

Terenska nastava determiniranja i branja srijemuša na Papuku

Autor: Sandra Bošnjak, 8. 4. 2021. 13:53

Na temelju provedenog Javnog poziva srednjim strukovnim i umjetničkim školama za promociju i jačanje kompetencija strukovnih zanimanja za turizam, PROMOCIJA ZANIMANJA 2019/20. i Odluke o odabiru projekata i dodjeli bespovratnih sredstava, od 11. prosinca 2019. godine naša škola je u provedbi projekta „Srijemuš s Papuka“.

Provođenje projekta „Srijemuš s Papuka“

Autor: Sandra Bošnjak, 11. 3. 2021. 19:51

Na temelju provedenog Javnog poziva srednjim strukovnim i umjetničkim školama za promociju i jačanje kompetencija strukovnih zanimanja za turizam, PROMOCIJA ZANIMANJA 2019/20. i Odluke o odabiru projekata i dodjeli bespovratnih sredstava, od 11. prosinca 2019. godine naša škola je u provedbi projekta  „Srijemuš s Papuka“.

Provođenje projekta „Srijemuš s Papuka“

Autor: Sandra Bošnjak, 12. 10. 2020. 21:21

Obavijest o početku projekta „Srijemuš s Papuka“

Autor: Kata Vidaković, 10. 1. 2020. 19:13

Srednja škola Marka Marulića Slatina potpisala je 10. siječnja 2020. godine ugovor s Ministarstvom turizma o dodjeli financijskih sredstava za Promociju i jačanje kompetencija strukovnih škola za turizam.

Na javni poziv srednjim strukovnim školama za jačanje kompetencija strukovnih zanimanja za turizam, škola se prijavila s projektom „Srijemuš s Papuka“. Nakon odabira najuspješnijih prijava, po završetku natječaja školi je dodijeljeno 20.000,00 kn za provedbu osmišljenog projekta u trajanju šest mjeseci. U provedbi projekta sudjeluje deset učenika strukovne škole (6 agroturističkih, 2 ekonomska i 2 elektro tehničara), voditeljica projekta je profesorica Željka Venus, a svojim stručnim znanjem pri realizaciji projektnih aktivnosti pomagat će profesorice: Jasna Asić - voditeljica terenske nastave, Brigita Jurlina - voditeljica praktikuma kuharstva, Sanja Špoljarić - voditeljica sekcije za osmišljavanje i izradu ambalaže, Sandra Bošnjak - voditeljica tima za IKT potporu, Marina Grgić - voditeljica tima za marketing i Kata Vidaković - koordinatorica projekta..

Učenice 2. a razreda opće gimnazije Marija Pongračić i Ivona Benko izradile su za obilježavanje Dana frankofonije tematski pano u predvorju škole koji je privukao brojne poglede.