Natječaj za stipendiju

Autor: Sandra Bošnjak, 13. 8. 2020. 14:51

JAVNI NATJEČAJ

za dodjelu stipendije Virovitičko-podravske županije za učenike koji se obrazuju za deficitarna zanimanja za potrebe obrtništva u školskoj 2020./2021. godini

[više]

Distribucija videosadržaja “Kako zaštititi djecu na internetu” Vijest ima dokument u privitku

Autor: Sandra Bošnjak, 6. 12. 2019. 19:55

Obavještavamo vas o dopisu Ministarstva znanosti i obrazovanja Uprave za potporu i unaprjeđenje sustava odgoja i obrazovanja.
Više obavijesti o programu potražite na poveznici, a video možete pogledati na poveznici Kako zaštititi djecu na internetu.

[više]

Dopunska i dodatna nastava te izvannastavne aktivnosti

Odluka o izvođenju dopunske nastave, dodatne nastave i izvannastavnih aktivnosti dostupna je na poveznici Odluka.

Učenici 2. razreda tehničar za elektroniku na Satu razrednika s razrednicom Dubravkom Ištvanfi obilježili su Međunarodni dan djeteta. Na satu su raspravljali o odnosu prava i odgovornosti, a primjere kako se prava vežu uz odgovornosti istaknuli su na panou.