BRINI O SEBI – BUDI DOBRO – proŽIVI COVID” projekt Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade Vijest ima dokument u privitku

Autor: Sandra Bošnjak, 1. 2. 2021. 18:05

[više]

Vodič za organizaciju slobodnog vremena "Iskoristi dan"

Autor: Sandra Bošnjak, 21. 1. 2021. 17:30

U suradnji sa  Zavodom za javno zdravstvo „Sveti Rok“ Virovitičko- podravske županije, u 2020. godini izašao je vodič za organizaciju slobodnog vremena „ Iskoristi dan“ u Virovitičko podravskoj županiji. Vodič je u elektronskom obliku i dostupan je na stranicama Zavoda za javno zdravstvo „Sveti Rok“ ili na poveznici Vodič.

Pravila ponašanja na internetu za učenike, roditelje i nastavnike

Autor: Sandra Bošnjak, 14. 12. 2020. 11:41

Temeljem članka 94. Statuta Srednje škole Marka Marulića Slatina ravnatelj Srednje škole Marka Marulića Slatina dana 10. prosinca 2020. godine donio je

Pravila ponašanja na internetu za učenike, roditelje i nastavnike

Natječaj za stipendiju

Autor: Sandra Bošnjak, 13. 8. 2020. 14:51

JAVNI NATJEČAJ

za dodjelu stipendije Virovitičko-podravske županije za učenike koji se obrazuju za deficitarna zanimanja za potrebe obrtništva u školskoj 2020./2021. godini

[više]

Distribucija videosadržaja “Kako zaštititi djecu na internetu” Vijest ima dokument u privitku

Autor: Sandra Bošnjak, 6. 12. 2019. 19:55

Obavještavamo vas o dopisu Ministarstva znanosti i obrazovanja Uprave za potporu i unaprjeđenje sustava odgoja i obrazovanja.
Više obavijesti o programu potražite na poveznici, a video možete pogledati na poveznici Kako zaštititi djecu na internetu.

[više]

Dopunska i dodatna nastava te izvannastavne aktivnosti

Odluka o izvođenju dopunske nastave, dodatne nastave i izvannastavnih aktivnosti dostupna je na poveznici Odluka.

Učenice 2. a razreda opće gimnazije Marija Pongračić i Ivona Benko izradile su za obilježavanje Dana frankofonije tematski pano u predvorju škole koji je privukao brojne poglede.