SVJETSKI I EUROPSKI TJEDAN NOVCA

Autor: Željko Milnović, 28. 3. 2019.

KVIZ ZNANJA – FINANCIJSKA I DIGITALNA PISMENOST

U srijedu 27.03.2019. g. u našoj školi obilježen je Svjetski i Europski tjedan novca. Uz razne aktivnosti tjedan novca obilježili smo i natjecanjem – kvizom znanja iz financijske i digitalne pismenosti. U kvizu su sudjelovali učenici od prvog do četvrtog razreda ekonomije - ukupno 14 učenika.
Najbolji rezultat odnosno pobjednik kviza je Karolina Seleši, učenica prvog razreda ekonomije.
Za postizanje najboljeg rezultata bila je bitna brzina odgovora kao i znanje iz financijskog i digitalnog područja.
Svim učenicima čestitke a posebno pobjednici.

Učenici koji su sudjelovali u obilježavanju tjedna novca tj. kvizu su:

1.EK.

1. Karolina Seleši