Obavijest učenicima

Autor: Josip Mikolašević, 14. 5. 2019.

Dana 28.05.2019. u 9:00 sati održat će se Ispitivanje u sklopu evaluacije i praćenja eksperimentalnog programa „Škola za život“ u Srednjoj školi Marka Marulića Slatina. Svi učenici prvih razreda naše škole obvezni su sudjelovati u ispitivanju.
Učenici su dužni doći u školu najkasnije u 8:30 sati zbog upućivanja u unaprijed određene učionice za provedbu ispitivanja.

Učenici su dužni donijeti sljedeće:

• tablet s maksimalno napunjenom baterijom
  • punjač za tablet
  • kemijsku olovku plave ili crne boje

Kako bi se ispitivanje provelo potrebno je imati funkcionalnu Internet vezu preko SIM kartice koju posjeduje svaki tablet. Ukoliko bilo tko od učenika ima potrebu prijaviti kvar na tabletu ili mu podatkovna veza na tabletu ne radi treba se što prije javiti koordinatorima Vladimiru Borbašu ili Josipu Mikolaševiću.