Rezultati natječaja

Autor: Sandra Bošnjak, 18. 7. 2019.

Na temelju članka 114. i 125. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 05/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17 i 68/18) i članka 94. Statuta Srednje škole Marka Marulića Slatina ravnatelj donosi

O  D  L  U  K  U
O NEIZBORU KANDIDATA PO NATJEČAJU ZA RADNO MJESTO
TAJNIK ŠKOLE na određeno vrijeme

1.  U provedenom natječaju za slobodno radno mjesto, Tajnik škole na određeno vrijeme – puno radno vrijeme, nije odabran niti jedan od kandidata.

2. Natječaj je objavljen dana 05. srpnja 2019. godine na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole.

3. Na sjednici Školskog odbora održanoj 16. srpnja 2019. godine, ravnatelj ne predlaže kandidata po natječaju za radno mjesto Tajnik škole na određeno vrijeme. Ravnatelj donosi Odluku o neizboru.

4. Temeljem Odluke o neizboru, ravnatelj je odlučio ponoviti natječaj za radno mjesto Tajnik škole na određeno vrijeme, u zakonskom roku.

5. Ova Odluka dostavit će se Hrvatskom zavodu za zapošljavanje, te objaviti na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči škole.

6. Odluka stupa na snagu danom donošenja.

O  B  R  A  Z  L  O  Ž  E  N  J  E

Budući da ravnatelj nije predložio niti jednog kandidata, Školski odbor ne može dati prethodnu suglasnost za izbor kandidata te je potrebno ponoviti natječaj.

Ravnatelj:
Ivan  Roštaš, prof.