Slobodna upisna mjesta u jesenskom upisnom roku

Autor: Sandra Bošnjak, 25. 7. 2019.

U jesenskom upisnom roku u Srednjoj školi Marka Marulića Slatina ostalo je pet slobodnih upisnih mjesta

• Opća gimnazija – 5 slobodnih upisnih mjesta
  • Agrotehničar – 1 slobodno upisno mjesto
  •  Tehničar za elektroniku – 1 slobodno upisno mjesto

Program zanimanja  Ekonomist je popunjen

JESENSKI UPISNI ROK

Opis postupaka Datum
Početak prijava u sustav i prijava obrazovnih programa 21. 8. 2019.
Završetak registracije za kandidate izvan redovitog sustava obrazovanja RH 23. 8. 2019.
Dostava osobnih dokumenata, svjedodžbi i ostale dokumentacije za kandidate izvan redovitoga sustava obrazovanja RH Središnjem prijavnom uredu
Dostava dokumentacije redovitih učenika (stručno mišljenje HZZ-a i ostali dokumenti kojima se ostvaruju dodatna prava za upis i sl.)
21. 8. 2019.
Završetak prijave obrazovnih programa koji zahtijevaju dodatne provjere 22. 8. 2019.
Provođenje dodatnih ispita i provjera te unos rezultata 23. 8. 2019. u 10.00
Unos prigovora na osobne podatke, ocjene, natjecanja, rezultate dodatnih provjera i podatke na temelju kojih se ostvaruju dodatna prava za upis. Završetak unosa rezultata s popravnih ispita.
Brisanje s lista kandidata koji nisu zadovoljili preduvjete
26. 8. 2019.
Završetak prijava obrazovnih programa. Početak ispisa prijavnica 27. 8. 2019.
Krajnji rok za zaprimanje potpisanih prijavnica (učenici donose razrednicima, a ostali kandidati šalju Središnjem prijavnom uredu)
Brisanje s lista kandidata koji nisu zadovoljili preduvjete ili dostavili prijavnice
28. 8. 2019.
Objava konačnih ljestvica poretka 29. 8. 2019.
Dostava dokumenata koji su uvjet za upis u određeni program obrazovanja (potvrda liječnika školske medicine, potvrda obiteljskog liječnika ili liječnička svjedodžba medicine rada, i ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis) srednje škole.
Dostava potpisanog obrasca o upisu u I. razred srednje škole (upisnice) u srednju školu u koju se učenik upisao
30. 8. 2019. od 8,00 do 13 sati
Objava slobodnih upisnih mjesta nakon jesenskog upisnog roka 1. 9. 2019.

Prijava kandidata s teškoćama u razvoju

Jesenski upisni rok

Kandidati s teškoćama u razvoju prijavljuju se u uredima državne uprave u županiji odnosno Gradskom uredu za obrazovanje, kulturu i sport Grada Zagreba te iskazuju svoj odabir liste prioriteta redom kako bi željeli upisati obrazovne programe 16. i 19. 8. 2019.
Registracija kandidata s teškoćama u razvoju izvan redovitog sustava obrazovanja RH 16. i 19. 8. 2019.
Dostava osobnih dokumenata i svjedodžbi za kandidate s teškoćama u razvoju izvan redovitog sustava obrazovanja RH Središnjem prijavnom uredu 16. i 19. 8. 2019.
Upisna povjerenstva ureda državne uprave unose navedene odabire u sustav NISpuSŠ 16. i 19. 8. 2019.
Zatvaranje mogućnosti unosa odabira kandidata 19. 8. 2019.
Provođenje dodatnih provjera za kandidate s teškoćama u razvoju i unos rezultata u sustav 20. 8. 2019.
Rangiranje kandidata s teškoćama u razvoju sukladno listama prioriteta 21. 8. 2019.
Smanjenje upisnih kvota razrednih odjela pojedinih obrazovnih programa 21. 8. 2019.

Natječaj za upis učenika dostupan je na poveznici Natječaj.