Odluka o korištenju komercijalnih drugih obrazovnih materijala u školskoj godini 2019./2020.

Autor: Sandra Bošnjak, 25. 7. 2019.

Na temelju članka 94. Statuta (siječanj 2019)  te članka 16. stavak 6. i 7. Zakona o udžbenicima (NN 116/218) ravnatelj škole donosi

O  D  L  U  K  U
o korištenju komercijalnih drugih obrazovnih materijala
u školskoj godini 2019./2020.

Ravnatelj donosi Odluku o uporabi komercijalnih drugih obrazovnih materijala u koja spadaju nastavna sredstva (tiskana, digitalna ili fizička) koja pomažu u ostvarivanju pojedinih odgojno-obrazovnih ishoda utvrđenih predmetnim kurikulumom, kao i očekivanja međupredmetnih tema, ( potiču interakciju učenik – učenik i/ili učenik – sadržaj te istraživački i /ili grupni rad).

II.

Komercijalni drugi obrazovni materijali izabiru se isključivo iz virtualnog repozitorija.

Popis komercijalnih drugih obrazovnih materijala koji se planiraju koristiti u nastavi sastavni je dio ove Odluke i Školskog kurikuluma za 2019./2020. školsku godinu.

Nastavnici/ce individualno odlučuju koji će se materijali koristiti.

III.

Ova Odluka sastavni je dio Školskog kurikuluma za školsku godinu 2019./2020.

IV.

Ova Odluka bit će objavljena na stranici škole i stupa na snagu danom objave.

Ravnatelj škole:
Ivan Roštaš, prof.