Javni natječaj za davanje u najam-zakup imovine u vlasništvu Srednje škole Marka Marulića Slatina 2019

Autor: IGOR VALIDŽIĆ, 28. 11. 2019.

Na temelju čl. 4. i 6. Odluke o uvjetima i načinu korištenja imovine školskih ustanova čiji je osnivač Virovitičko-podravska županija u poslovne svrhe (KLASA: 406-01/16-02/19, URBROJ: 2189/1-03/4-17-24 od 28. ožujka 2017.) i čl. 5. Odluke o visini cijene korištenja imovine u vlasništvu Srednje škole Marka Marulića Slatina, KLASA: 003-05/18-01/09, URBROJ: 2189-78-05/1-18-01 od 11. rujna 2018. godine. Srednja škola Marka Marulića Slatina objavljuje

J A V N I     N A T J E Č A J
za davanje u najam/zakup imovine u vlasništvu
Srednje škole Marka Marulića Slatina

Srednja škola Marka Marulića Slatina,
Trg Ruđera Boškovića 16, 33 520 Slatina
KLASA: 406-03/19-01/80
URBROJ: 2189-78-01/1-19-01
Slatina, 28. studenoga 2019.

Srednja škola Marka Marulića Slatina, Trg Ruđera Boškovića 16 daje u najam/zakup slijedeći prostor na adresi sjedišta:

a)  Poslovni prostor (kantina);

1.   Predmet natječaja je najam/zakup poslovnog prostora;

2.   Poslovni prostor se daje u najam/zakup za šaltersku prodaju gotove hrane i               bezalkoholnih napitaka;

3.   Poslovni prostor se iznajmljuje na vrijeme od 01. siječnja do 31. prosinca                    2020.;

4.   Početna cijena najma/zakupa poslovnog prostora iznosi 3.000,00 kuna             mjesečno;

5.   Najpovoljnijom ponudom smatrat će se ponuda koja uz ispunjenje svih         uvjeta iz  ovog natječaja sadrži i najviši iznos zakupnine/najamnine.

6.   Ponuda za najam/zakup poslovnog prostora mora sadržavati potrebne dozvole za  rad i predloženi asortiman proizvoda sa cjenikom;

7.   Ponuditelj je dužan dostaviti izvadak iz sudskog registra ne stariji od 6 mjeseci za pravne osobe, presliku obrtnice za obrtnike ovjerenu od javnog bilježnika, izvornik potvrde porezne upave o podmirenim dugovanjima ne stariju od 30 dana.

b)  Škola daje u najam/zakup;

1.  Pozornicu škole                                                              300,00 kn po danu

2. Prostor za posluživanje toplih i hladnih jela i napitaka te bezalkoholni pića    35,00 kn/h  po m²

3.  Postavljanje automata u prostor škole s priključcima za el. energiju i/ili vodu     700,00 kn  po m² mjesečno

4. Otvoreni prostor za postavljanje kioska i slične namjene bez uračunatih režijskih  troškova 15,00 kn po m²

c)  Sportska dvorana;

1. Predmet natječaja je najam/zakup sportske dvorane

2. Dvorana se daje u najam/zakup za sportske aktivnosti i druge programe koji se u njoj   mogu izvoditi;

3. Školska dvorana se iznajmljuje na vrijeme od 13. siječnja do 31. prosinca 2020. u  vremenu kada je prostor slobodan, odnosno kada ga ne koristi škola i ŠSD. Prostor se ne iznajmljuje za vrijeme kolektivnih godišnjih odmora.

4. Dvorana se daje u najam/zakup radnim danima, ponedjeljkom od 18.30. do 22.00 sata, utorak, srijeda i četvrtak od 19.00 do 22.00 sata, a petkom od 19.30 do 22.00 sata.

Subotom i nedjeljom dvorana se daje u najam/zakup prema potrebama sportskih klubova, odnosu kalendaru natjecanja pojedinoga kluba.

Dvorana se daje u najam/zakup bez upotrebe tople vode osim za odigravanje službenih (prvenstvenih ili kup) utakmica.

Ponuditelj je obvezan navesti željeni termin te broj sati korištenja.

Raspored korištenja napravit će se u dogovoru korisnika i škole.

5. Cijena najma/zakupa:

- sportska dvorana, za vanjske korisnike (rekreacija) 130,00 kn/h

- sportska dvorana, za sportske klubove za pripremu i održavanje utakmica subotom i   nedjeljom 100,00 kn/h

- sportska dvorana, za sportske klubove (treninzi preko tjedna) 80,00kn/h

- sportska dvorana za održavanje koncerata 130,00 kn/h

- sportska dvorana za održavanje turnira 5.000,00 kn  + utrošak vode

Sportski klubovi u ponudi trebaju dostaviti temeljni akt o osnivanju kojim dokazuju svoj status sportskog kluba, pravila i dokaz da se nalaze u sustavu natjecanja.

Ponude mogu dostaviti fizičke i pravne osobe.

Ponuda za najam/zakup mora sadržavati naziv, adresu, OIB, MB, IBAN, ime i prezime   fizičke osobe odnosno osobe ovlaštene za zastupanje ponuditelja pravne osobe, njegov OIB, e - poštu i tel. kontakt osobe, vrstu aktivnosti koju ponuditelj želi provoditi u unajmljenom/zakupljenom prostoru.

Ponuda mora sadržavati izjavu o visini ponuđene zakupnine/najmanine.

Ponude se dostavljaju na adresu škole u roku 8 dana od dana objave natječaja s naznakom „Za natječaj Ne otvarati – ponuda za zakup/najam poslovnog prostora“.

Najpovoljnijom ponudom smatrat će se ona ponuda koja uz ispunjenje svih uvjeta iz natječaja  sadrži i najviši iznos zakupnine.

Ponude će se otvarati u Uredu ravnatelja Srednje škole Marka Marulića Slatina dana 09. prosinca 2019. godine.

O rezultatu natječaja ponuditelji će biti pismeno obaviješteni elektroničkom poštom.

Ponude s nepotpunom dokumentacijom, ponude koje ne odgovaraju uvjetima natječaja te ponude ponuditelja koji imaju dugovanja prema Srednjoj školi Marka Marulića Slatina neće se razmatrati.

Povjerenstvo za izbor najpovoljnije ponude zadržava pravo odbiti svaku ponudu bez obveze prema ponuditeljima.

Za sve potrebne informacije o predmetu oglasa i za razgledavanje prostora zainteresirani se mogu javiti na telefon 033/551-449 i 098/229-758.

Ravnatelj:
Ivan Roštaš, prof.