Posjet Djeda Božićnjaka našoj školi

Autor: Marina Ivoš, 20. 12. 2019.

Božić je pred vratima - i što nam je više potrebno da se u ovo prekrasno doba posvetimo druženju i veselju!
Poznati uzvik ho, ho, ho koji uveseljava djecu širom svijeta odjeknuo je danas Srednjom školom Marka Marulića Slatina. Djed Božićnjak ispunio je dano obećanje od prošle godine te nas posjetio.  Posljednji dan nastave u ovom polugodištu obilježen je božićnim igrokazom koji se održao u holu  škole.
Igrokaz „Božićna čarolija“  pripremili su profesorice Jelena Matišić i Marina Ivoš. Igrokaz su odigrali: Anja Semak, Marija Bljakaj, Mislav Matišič, Ivor i Matko Mikolašević, Vlatka Pačarić, Emma Fabijanac, Lorena Krupnicki, Lukrecija Vilk i Adam Ivanković.

Najljepša vrijednost Božića leži upravo u toj njegovoj čaroliji, koju je zapravo teško opisati, a svi pomislimo na isto kada objašnjavamo zašto volimo Božić. I božićne pjesme, miris cimeta, šuškanje poklon-papira i zvuk koraka po tek napadanom snijegu kao i radost iščekivanja i sva druženja. Sve to volimo i želimo.

Eto, upravo tako žele vam učenici i voditeljice ovog igokaza - Božićnu čaroliju.

SRETAN BOŽIĆ I NOVA GODINA!