Odluka o izboru turističkih agencija

Autor: Sandra Bošnjak, 30. 12. 2019.

Na temelju čl. 14. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (Narodne novine, broj 67/14. i 81/15.), Povjerenstvo Srednje škole Marka Marulića Slatina za  provedbu javnog poziva br. 5-2019. i izbora najpovoljnije ponude, dana 30. prosinca 2019.godine, donosi:

ODLUKU

o izboru ponude turističkih agencija koje će biti predstavljene roditeljima

I.

Za predstavljanje roditeljima učenika izabrane su ponude turističkih agencija:

1. Arriva travel, Industrijska 14, 34 000 Požega
  2. Brod -Tours, M. Mesića 60, 35 000 Slavonski Brod
  3. Astralis d.o.o., M. Gupca 20, 35 000 Slavonski Brod

II.

Ponude će biti predstavljene roditeljima na roditeljskom sastanku koji će se održati 10.01.2020. godine (petak) u 16.30 sati u Srednjoj školi Marka Marulića Slatina. Na navedenom roditeljskom sastanku odabrati će se najpovoljnija ponuda prema kojoj će se realizirati terenska nastava učenika 3a i 3b razreda gimnazije i 3 razreda ekonomije.
Slijedom navedenoga, molimo da se odazovete roditeljskom sastanku kako bi mogli prezentirati ponude isključivo prema podacima traženim i dostavljenim u ponudi. Određeno vrijeme trajanja pojedine prezentacije je 10 minuta.

Predsjednica povjerenstva:
Mirta Drokan