Boris Boronjek pozvan na državno natjecanje iz Informatike

Autor: Sandra Bošnjak, 28. 2. 2020.

Nakon ostvarenog zavidnog rezultata kojim je postigao 1. mjesto na županijskom natjecanju, učenik 4. b razreda Boris Boronjek pozvan je na državno natjecanje iz Informatike. Ostvarenim bodovima na županijskom natjecanju  plasirao se na  4. mjesto liste koja objedinjuje  sve sudionike  županijskih natjecanja u državi u kategoriji Osnove informatike za gimnazije.
Boris je prvi učenik naše škole koji se uspio plasirati na državnu razinu natjecanja. Mentorica učeniku je profesorica informatike Ksenija Rastija.
Državno natjecanje će se održati od 24. do 27. ožujka u Primoštenu.
Čestitke Borisu i puno uspjeha na državnom natjecanju!