Županijsko natjecanje iz informatike 2021.

Autor: Sandra Bošnjak, 25. 3. 2021.

Županijskom natjecanju iz informatike pristupilo je 13 učenika naše škole koji su se natjecali u dvije kategorije, Osnove informatike za gimnazije i Algoritmi (2. razred). Učenici su ostvarili sljedeći plasman na županijskom natjecanju.

Osnove informatike za gimnazije:

Algoritmi (2. razred):

Najuspješniji naš učenik Sven Ouzecky,  pokazao je zavidno znanje i vještine rješavanja zadataka te je u obje kategorije osvojio prvo mjesto. Svojim bodovima u Osnovama informatike plasirao se na 9. mjesto u državi i samo za 0.2 boda promaklo mu je da bude pozvan na državno natjecanje. Iskrene čestitke Svenu i želja da svoj plasman na državno natjecanje uspije ostvariti iduće godine. Ponosni smo na njegov uspjeh i informatičko znanje.

Svojim znanjem i ostvarenim  bodovima 9 naših učenika plasiralo se  u prvih 27 učenika na državnoj listi na što smo jako ponosni jer je to pokazatelj uspješnog rada s učenicima i predstavljanje škole na najvišoj razini znanja iz informatike u državi.

Županijsko natjecanje provedeno je u OŠ Vladimir Nazor u Virovitici, 3. ožujka 2021..

Čestitamo svim učenicima na ostvarenim rezultatima i uspjehu.

Izvor: Ksenija Rastija, prof