Učenica Ivana Vida sudjeluje na 9. državnom natjecanju „Ideja godine“

Autor: Sandra Bošnjak, 14. 4. 2021.

Ideja godine je natjecanje koje traži najbolju poslovnu ideju. Kao i do sada traže se kreativna, inovativna i hrabra tehnološka rješenja i ideje.
Ideja godine natjecanje je za srednjoškolce koji žele poduzeti svoj prvi poduzetnički korak, kreirati poslovni planu ,a u njemu se traži inovativnost, kreativnost, ali i dobre prezentacijske vještine. Učenica Ivana Vida iz 4. razreda ekonomije sudjeluje na državnoj razini natjecanja, drugu godinu za redom, sa svojim projektom Slavonija, uz mentorstvo profesorice Ivane Švamberger.

Ideja godine je srednjoškolsko poslovno natjecanje u organizaciji portala srednja.hr, a zlatni partner projekta je Effectus – Studij financija i prava. Srebrni partneri projekta su Hrvatska zajednica županija i Medijska platforma Poduzetnik. Pokrovitelji projekta su Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, Agencija za odgoj i obrazovanje te Zagrebački inovacijski centar – ZICER.

Konačni rezultati očekuju se 24. travnja 2021. godine! Čestitamo učenici na sudjelovanju i želimo puno uspjeha do samog kraja natjecanja.

Ivana Švamberger, prof.