OBAVIJEST UČENICIMA I NASTAVNICIMA

Autor: IGOR VALIDŽIĆ, 21. 5. 2021.

Organizacija nastave za završne razrede 24. i 25. svibnja 2021. godine.

Dragi učenici i nastavnici,

Iznimno je važno osigurati da tijekom provedbe ispita državne mature te obrane završnih radova što manji broj učenika i nastavnika bude u samoizolaciji ili pozitivno na COVID – 19.

Kako bismo svi zajedno pridonijeli uspješnom završetku nastavne godine i srednjoškolskog obrazovanja naših maturanata na dane 24. i 25. svibnja 2021. godine., organiziramo online nastavu za sve one učenike kojima nije potrebna provjera znanja.

Na te dane u školu dolaze samo oni učenici završnih razreda kojima je dolazak neophodan zbog provjere znanja.

Također, molimo Vas da se eventualna organizirana druženja (na otvorenom ili zatvorenom) ne održavaju ili da se odgode nakon završetka ovih procesa.

ahvaljujem Vam na razumijevanju i želim Vam uspješno privođenje kraju ove izazovne školske godine.

S poštovanjem,

Ivan Roštaš, ravnatelj