Županijsko natjecanje iz Fizike

Autor: Sandra Bošnjak, 15. 3. 2022.

Školsko natjecanje iz Fizike održano je 9. veljače 2022. godine. Na natjecanju je sudjelovalo 11 učenica/učenika, program opća gimnazija i tehničar za elektroniku.
Županijsko natjecanje iz Fizike održano je 9. ožujka 2022. godine u Osnovnoj školi Josipa Kozarca Slatina.
Na županijsko natjecanje pozvano je 4 učenice /učenika naše Škole. Na županijskom natjecanju sudjelovalo je 25 učenica /učenika srednjih škola u četiri skupine.

Učenici naše škole ostvarili su sljedeći uspjeh:

4. skupina

1. mjesto, Bičanić Elena,  mentor Klement Dragan

3. skupina

dijeli 2. mjesto, Oužecky Sven, mentor Klement Dragan

5. mjesto, Šabić Luka,  mentor Klement Dragan

2. skupina

dijeli 1. mjesto, Lončarević Leona, mentor Klement Dragan

Čestitamo učenicima na postignutom uspjehu.

Dubravka Ištvanfi, prof.