II. foto natječaju Dječje knjižnice M2 - Knjižnice grada Zagreba

Autor: Sandra Bošnjak, 22. 3. 2022.

Ovim putem pozivamo vas na sudjelovanje u II. foto natječajuDječje knjižnice M2 - Knjižnice grada Zagreba.

I ove godine želimo potaknuti djecu i mlade na razmišljanje o knjigama i čitanju na pozitivan i neposredan način.

U 2021. smo po prvi puta organizirali foto natječaj za djecu i mlade iz cijele Hrvatske s temom Moja kućna biblioteka/Moj kutak za čitanje. U nastavku se možete podsjetiti i pogledati galeriju nagrađenih radova.

Galerija pobjedničkih radova: https://bit.ly/35U1APO

II. foto natječaj je namijenjen i otvoren za sve učenike osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske.

Tema II. foto natječaja je PJESMA NA FOTOGRAFIJI. Učenik treba odabrati pjesmu bilo kojeg pisca/pjesnika te je prikazati fotografijom. Sudjelovati se može s najviše dva rada.

Natječaj je otvoren za prijave od 14.3. do 2.5. 2022. godine te će nakon toga uslijediti vrednovanje pristiglih radova. Radove će ove godine vrednovati stručni žiri, te će popis pobjednika biti objavljen početkom lipnja na našim službenim stranicama. Nagrada je književni poklon paket iznenađenja! Svi nagrađeni radovi bit će prikazani na izložbi u Dječjoj knjižnici „M2".

Prijavnica se ispunjava putem mrežnog obrasca na stranicama Dječje knjižnice M2 gdje su navedena sva pravila i uvjeti sudjelovanja.

Poveznica na prijavu:

Napomena za sve stručne suradnike i nastavnike:

Za sudjelovanje u natječaju učenik ne treba imati mentora kao nastavnika, knjižničara ili roditelja. Ukoliko učenik ima mentora u svome radu, prijava će i dalje biti prihvaćena, no nastavnik/knjižničar neće time automatski dobiti potvrdu o sudjelovanju kojom može tražiti bodove za napredovanje.

Dječja knjižnica M2 nije u mogućnosti izdavati takve vrste potvrda. Zahvaljujemo na razumijevanju.