Nova informatička učionica opremljena uz pomoć Grada Slatine

Autor: Sandra Bošnjak, 8. 12. 2022.

U srijedu, 7. prosinca 2022. godine gradonačelnik Denis Ostrošić i dogradonačelnik Ilija Nikolić posjetili su školu. Ravnatelj Ivan Roštaš poželio im je dobrodošlicu te je u ime nastavnika i učenika uputio zahvale Gradu Slatini, istaknuvši kako će nova oprema uvelike olakšati izvođenje nastave. Grad Slatina osigurao je sredstva za opremanje informatičke učionice u vrijednosti 133.299,00 kn. Naime, dosadašnja su računala bila starija od dvanaest godina te su bila zastarjela što je učenicima otežavalo praćenje nastavnog programa. Upravo je zato škola uz pomoć Grada odlučila opremiti informatičku učionicu pa je u tu svrhu nabavljeno dvadeset novih računala i jedan pametni ekran.

Intervju s ravnateljem škole Ivanom Roštašem i gradonačelnikom Denisom Ostrošićem pročitajte u članku koji je dostupan na poveznici Srednja škola Marka Marulića Slatina prati korak s vremenom.

Izvor: https://www.radioslatina.hr/srednja-skola-marka-marulica-slatina-prati-korak-s-vremenom-a-dokaz-tome-je-nova-informaticka-ucionica-opremljena-uz-pomoc-grada-slatine/