Dragi učenici,

Autor: Petar Žarković, 26. 3. 2012.

Dan škole (22. travnja) ove godine obilježit ćemo dva dana ranije, u petak, 20. travnja. Učenici četvrtih razreda imat će toga dana nastavu po posebnom rasporedu, jer oni ranije završavaju nastavu i ne smiju izgubiti niti jedan nastavni dan. Svi ostali učenici, dakle, svi prvi, drugi i treći razredi sudjelovat će u radionicama koje su (uz mnogo napora i odricanja) pripremili naši nastavnici. Sve radionice održavaju se od 14,00 do 15,30 sati. Učenici će se prijaviti za sudjelovanje u radu radionice po želji, a o načinu prijave bit će naknadno obaviješteni. Broj sudionika na svakoj pojedinoj radionici ograničen je, ali za sve ima mjesta i svi učenici moraju biti uključeni u rad radionica. Donosimo popis radionica, kako biste imali vremena razmisliti i odlučiti se za onu koja najviše odgovara vašem zanimanju.

POPIS RADIONICA
KOJE ĆE VODITI NAŠI NASTAVNICI
U POVODU OBILJEŽAVANJA DANA ŠKOLE

Red.br. Naziv radionice Nastavnik