Božićna izložba radova školske zadruge

Autor: Sandra Bošnjak, 2. 1. 2023.

Tradicionalno članovi školske zadruge sa svojim voditeljima pripremili su prigodne proizvode za božićnu izložbu u našoj školi za učenike i zaposlenike te ostale posjetitelje.

Svoje slobodno vrijeme nakon nastave tijekom studenog i prosinca, učenice sekcije Ekologija provele su u pripremama za Božić. To su učenice: Petra Piskać, Barbara Schweigert, Sara Antolović, Simona Srnović, Terezija Milković, Karla Mak, Donatella Beneš, Anja Koić, Hana Jukić i Gita Špoljarić. Tako su nastale kućice koje sliče onima od paprenjaka, a poslužili su kao originalna ambalaža za medenjake koji su također u ponudi zadruge. Voditeljica ove sekcije je prof. Sanja Špoljarić.

Prof. Jasna Asić voditeljica sekcije Mirisi i okusi zavičaja i izrada rukotvorina sa učenicima : Marta Mikolić, Lea Špehar, Anja Semak, Barbara Filić, Veronika Kovačec, Sven Bušljeta, Katarina Dunkovići i Iva Štraleger pripremili su Božićno vino i Žele od dunja.

Profesorica Sandra Bošnjak sa učenicima sekcije Web dizajn: Borna Bula, Patrik Vida, Viktorija Velić i Marijan Benković izradili su kreativnu božićnu čestitku te deklaracije za proizvode. Članovi ove sekcije sve aktivnosti su pratili foto i video zapisima.

Profesori Dubravka Ištvanfi i Darko Špoljarić voditelji sekcije Tehnika i ekologija sa svojim članovima: Lana Šimić, Luka Kenjerić, Nino Hrgetić i Filip Halužan radili su ekološke božićne ukrase .

Profesorica Željka Venus i članovi sekcije marketing: Iva Štraleger, Katarina Dunković, Žaklina Gvozdić, Kyara Gumbarević i Sanja Bartula priredili su proizvode za izložbu, pakiranja i deklaracije, prezentirali proizvode te izradili neizostavne Praline frajle Antoš.

Profesorica Brigita Jurlina sa učenicima sekcije Slatinska kocka izradila je medenjake koji su pakirani u novu ambalažu za kekse.

Izložbu su upotpunuli i Sopjanski sapuni u božićnom izdanju koji su članovi zadruge izradili pod vodstvom prof. Dinke Prenković.